درباره استاد زهرا امیدی

خانم زهرا امیدی متولد سال ۱۳۶۷ افتخار سابقه طولانی تدریس زبان انگلیسی و دوره های آمادگی آزمون آیلتس را دارند. این پیشینه نزدیک به ۱۰ سال بوده و شامل دوره های گوناگون خصوصی و آموزشگاهی با شیوه های مختلف و انواعی از کتاب های ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی میباشد.

پیشینه کاری و تحصیلی

استاد امیدی در دوره های تربیت معلم(TTC) و کارگاه های آموزشی بسیاری شرکت داشته و بجز فن بیان بسیار قوی زبان انگلیسی(در سطح نمره ۸+ آیلتس) و مدرک آزمون آیلتس، از معتبرترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در تهران همانند آموزشگاه معروف ایران استرالیا، دارای لوح تقدیر مدرس برتر هستند.

ایشان پیشینه تدریس بیش از ۱۰ هزار ساعت کلاس عمومی و آموزشگاهی داشته و بسیاری از زبان آموزان ایشان که فراگیری زبان انگلیسی را از سطح کاملا پایه آغاز نموده اند، امروز تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته و در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی سرگرم تحصیل میباشند. خانم امیدی بدون شک یکی از بهترین مدرسان آیلتس و یکی از بهترین گزینه های شما برای فراگیری هرچه سریع تر زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس خواهند بود.

حوزه فعالیت

فعالیت کنونی ایشان محدود به کلاس های خصوصی کاملا حرفه ای با بازده بسیار بالا در برخی از مناطق شمالی تهران همانند زعفرانیه، محمودیه، ولنجک، و فرمانیه میباشد.

در راستای مستند بودن هرچه بیشتر گفته های این برگه، برخی از مدارک ایشان در زیر آورده میشود:

Zahra-Omidi-Iran-Australia

TTC-Certificate-Zahra-Omidi

Zahra OmidiLanguage-School-Certificate-Zahra-Omidi

دانسته های بیشتر درباره سرکار خانم زهرا امیدی و همسر ایشان مهندس ابوالقاسمی را در پیوند زیر:

http://ielts2.com

نمونه صدای سرکار خانم امیدی در پاسخ به یک پرسش استاندارد آیلتس را میتوانید در Player زیر بشنوید: