آشنایی با کلاس ها، ثبت نام و شهریه

نویسنده:MrsAdmin
تاریخ ارسال: ۱۸ شهریور ۹۵
دیدگاها:بدون دیدگاه

mrsielts.com female tutor

کلاس های استاد زهرا امیدی بصورت خصوصی در منزل زبان آموز برگزار میشود و معمولا ۱٫۵ ساعت ادامه دارند. این کلاس ها با توجه به سطح زبان آموزان و نیاز های ایشان ممکن است ماهیت کاملا متفاوتی داشته باشند. برای مثال اگر زبان آموزان نیازمند کلاسی برای تقویت مکالمه برای شرکت در یک سمینار پزشکی است، یک طرح درس و اگر نیازمند تقویت مکالمه برای شرکت در آزمون آیلتس یا مهاجرت است طرح درسی کاملا متفاوت نگارش خواهد شد.

منابع کلاس های استاد امیدی

در این کلاس ها بسته به شرایط زبان آموز(سطح، زمان آزاد، هدف از کلاس و دیگر موارد) ممکن است از مجموعه ای از کتاب های ترمیک همچون Four Corners یا و Interchange و مجموعه ای از فایل های ویدئویی و شنیداری آموزشی که کارایی آن ها پیشتر به اثبات رسیده استفاده گردد. زبان آموزان دوره های پیشین حتی زبان آموزان جوان تر زیر ۱۸ سال بازده بسیار بالایی در آموختن زبان از خود نشان داده و سودمندی این منابع بر روی ایشان کاملا آشکار بوده است.

زبان آموزان علاقمند به آزمون های آیلتس و تافل نیز از منابع کاملا به روز و حرفه ای بهمراه بسیاری از جزوه های تکمیلی و ویدئوهای آموزشی برخوردار خواهند بود. برای هر چهار مهارت اصلی آیلتس(مکالمه، خواندن، نوشتن و لیسنینگ) مجموعه ای از گلچین تایید شده ای منابع موجود در بازار کتاب ایران معرفی شده و تست های کاملا استاندارد برای سنجش پیشرفت و آمادگی زبان آموزان برای شرکت در آزمون در دسترس ایشان قرار خواهد گرفت.

زمانبندی تشکیل کلاس ها

کلاس ها معمولا با انجام هماهنگی با استاد امیدی بصورت ۳ روز در هفته تشکیل میشود ولی ممکن است ۲ یا ۴ روز در هفته یا روزهای جمعه نیز کلاس برگزار شود. انضباط تشکیل کلاس ها بسیار با اهمیت است و زبان آموزان برای رسیدن به هدف باید کاملا به نظم تشکیل کلاس ها احترام بگذارند.

محل تشکیل کلاس ها

کلاس های استاد امیدی کاملا خصوصی(۱ یا ۲ زبان آموز) بوده و تنها در منزل زبان آموزان تشکیل میشود. این کلاس ها بدلیل محبوبیت بالا و کمبود زمان استاد تنها در برخی از منطقه های شمالی همانند زعفرانیه، ولنجک، محمودیه، فرمانیه و برخی از مناطق نزدیک به این مناطق برگزار میشود. البته کلاس هایی کاملا حرفه ای و مناسب توسط همکاران استاد امیدی در غرب و شرق تهران نیز برگزار میشوند و زبان آموزان میتوانند از این کلاس ها نیز بهره مند گردند.

شهریه و نحوه پرداخت

شهریه کلاس های یک و نیم ساعته برابر با ۷۵ هزار تومان در تابستان ۱۳۹۵ میباشد که بصورت ۱۰ جلسه یکبار پیش از انجام جلسات پرداخت میگردد. علاقمندان میتوانند در مرحله اول پرداخت یک جلسه را انجام داده و تنها یک جلسه برای تعیین سطح و مشاوره داشته باشند و سپس پرداخت ۱۰ جلسه پیش رو را انجام دهند.

تماس با استاد امیدی

علاقمندان گرامی میتوانند پس از مطالعه کامل اطلاعات این صفحه نشانی منزل خود را برای استاد امیدی به شماره زیر پیامک نموده یا با ایشان تماس حاصل نمایند:

۰۹۱۲۴۸۷۳۴۶۲

 

دیدگاه کاربران