نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب

نویسنده:MrsAdmin
تاریخ ارسال: ۲۰ شهریور ۹۵
دیدگاها:بدون دیدگاه

mrsielts.com speaking section

نمونه سوال های اسپیکینگ آیلتس+جواب

استاد زهرا امیدی مدرس آیلتس تهران در سایت شخصی خود mrsielts.com به بسیاری از متداول ترین سوالات اسپیکینگ آیلتس پاسخ های استاندارد داده اند. این سوال و جواب ها میتواند برای زبان آموزان و علاقمندان به این آزمون کمک بسیار بزرگی باشد چرا که با یک پاسخ استاندارد در سطح نمره ۸ آشنا خواهند شد. در زیر یکی از این نمونه را را میبینیم:

What Do You Like Most About Your job?

موارد رعایت شده در این سوال و جواب های اسپیکینگ آیلتس

استاد زهرا امیدی کوشش کرده اند برای ساده فهم شدن پاسخ های خود این پاسخ های استاندارد را کوتاه تر تنظیم کرده و از به کار بردن واژگان بسیار دشوار که درک آن برای زبان آموزان سخت تر خواهد بود خودداری کرده اند. این پرسش ها از متداول ترین سوالات مصاحبه آیلتس بوده و شانس زیادی وجود دارد که علاقمندان در روز آزمون خود با آن ها روبرو شوند.

آیا این جواب ها تمرین شده هستند یا از روی کاغذ خوانده میشوند؟

این پاسخ ها نه تمرین شده هستند و نه از روی کاغذ خوانده میشوند. این پاسخ ها کاملا در لحظه به ذهن استاد امیدی رسیده و ایشان این پاسخ ها را عملا بصورت spontaneous ضبط کرده اند. گرچه ممکن است برخی از نمونه هیا ضبط شده ای که مورد نظر ایشان نبوده برای آپلود در سایت گزینش نشده ولی پاسخ ها تمرین شده نیستند.

آیا منبع دیگری هم برای تمرین سوالات اسپیکینگ آیلتس وجود دارد؟

بله بجز منبعی که در همین سایت در بخش “صدای استاد امیدی و زبان آموزان” وجود دارد میتوانید در پیوند های زیر منابعی از نمونه های پر شماری از سوال و جواب های ضبط شده دیگری را بیابید:

مجموعه سوال و جواب های اسپیکینگ آیلتس ضبط شده توسط استاد زهرا امیدی

دانلود ۹۰ نمونه آخرین سوالات اسپیکینگ آیلتس با جواب (Band +8) تابستان ۱۳۹۵

دانلود ۳۶ دوره آخرین سوالات آزمون آیلتس سراسر جهان(مارچ+اپریل ۲۰۱۶)

برای شنیدن این پاسخ روی Player زیر کلیک فرمایید:

 

دیدگاه کاربران