تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم

نویسنده:MrsAdmin
تاریخ ارسال: ۲۷ مهر ۹۵
دیدگاها:بدون دیدگاه
تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم – ویژه بانوان

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با استاد خانم یکی از مطمئن ترین روش ها برای بهبود سطح مکالمه یا اسپیکینگ برای زبان آموزان خانم میباشد. این کلاس ها بصورت کاملا حرفه ای توسط استاد زهرا امیدی مدرس با سابقه و کاملا حرفه ای زبان انگلیسی و آزمون آیلتس در مناطق شمالی تهران برگزار میشود.

استاد زهرا امیدی از سن ۱۸ سالگی پس از گذراندن دوره ترمیک ۸ ساله در آموزشگاه فرزانگان و گذراندن دوره های پرشمار تربیت معلم(TTC) و کارگاه های آموزشی کار تدریس خود را در سن بسیار جوان در آموزشگاه ها و بصورت خصوصی آغاز کرده و هم اکنون در سن ۲۸ سالگی دوره های مکالمه و آزمون آیلتس را بصورت کاملا حرفه ای و در سطح بسیار بالا برگزار مینمایند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم – مناطق شمال تهران غرب تهران شرق تهران

گرچه کلاس های استاد زهرا امیدی محدود به مناطق ولنجک، زعفرانیه و محدودیه و بخش هایی از فرمانیه است، دیگر استاد های همکار خانم استاد زهرا امیدی و مورد تایید ایشان وظیفه تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با کیفیت بالا را در مناطق شرق تهران، غرب تهران و شمال دیگر عهده دار هستند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم – شهریه کلاس ها و شماره تماس

هزینه تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با استاد های خانم به سرپرستی خانم  امیدی که در بالا کوتاه درباره آن صحبت شد با توجه به سطح و تجربه استاد ممکن است متفاوت باشد ولی هزینه هر یک جلسه از ۷۵ هزار تومان آغاز میشود. برای دریافت اطلاعات دقیق تر و آغاز کلاس میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید:

۰۹۱۲۴۸۷۳۴۶۲ (استاد زهرا امیدی)

۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷(استاد ابوالقاسمی)

بیشتر بخوانید:

مدارک و سابقه استاد زهرا امیدی

پیوستن به کانال تلگرام @ielts2com و دریافت نمونه های رایتینگ و اسپیکینگ تا روز آزمون:

Telegram Logo

 

دیدگاه کاربران